Taxus x media Hillii 19 cm pot
- 1 x Taxus x media Hicksii
- 1 x Taxus x media Hicksii
| Botanisk navn | Taxus x media Hillii |
|---|---|
| Kategori | Conifers |
| Gelevered som | PotPlant |
| Antal | 1x |
| Blomster | Nej |
| Duftende | Nej |
| Skær blomster | Nej |
| Frugt | Nej |
| Spiselig | Nej |
| Beliggenhed | Solrig |
| Hårdfør | Nej |
| Bunddækkende | Nej |
| Naturalisering | Nej |
| Plantedybde | 20cm |
| Jordtype | Any soil |
| Fuldvoksen højde | 2 m - 3 m |
| Giftig | Ja |
| Potte | Ø 19cm |
| Forsigtig | Ingen |
| Størrelse | 60-80cm |
| USP | Stedsegrøn |

